Tel: 02 578 86 70
Fax: 02 578 86 71

OKOLJSKI PREGLED NAŠEGA EKO VRTCA

logoeko-sola

 

OKOLJSKI PREGLED NAŠEGA EKO VRTCA

18. februarja 2014 nas je obiskal gospod Dane Katalinič, regijski koordinator Ekošole za vrtce.

Skupaj z ravnateljico Tino Hozjan, ekokoordinatorico vrtca Lendava - Lendvai Óvoda Jasmino Ftičar, vzgojiteljico Vido Lebar ter vodjama enot Ines Kasaš in Jernejo Pucko smo se pogovarjali o izvedenih ekodejavnostih v večletnem obdobju (pdfveč v prilogi4.41 MB) in lokalni ekološki problematiki. Ogledali smo si tudi prostore in okolico DE I Lendava ter DE Gaberje. Otroci so g. Kataliniča presenetili z ekohimno našega vrtca.

Gospod Dane Katalinič je v splošni vtis med drugim zapisal… »Vrtec Lendava sodi med vzorne vrtce Ekošole, primer dobre pedagoške prakse.«

 

ÖKOÓVODÁNK KÖRNYEZETVÉDELMI FELÜLVIZSGÁLATA

2014. február 18-án ellátogatott hozzánk Dane Katalinič, az Ökoiskola hálózat óvodákért felelős régiós koordinátora.

Tina Hozjan igazgatónővel, Jasmina Ftičarral, a Lendvai Óvoda ökokoordinátorával, Vida Lebar óvónővel, valamint Kasaš Ines és Jerneja Pucko tagozatvezetőkkel az évek során kivitelezett ökológiai tevékenységekről (pdftöbb a mellékletben4.41 MB) és a helyi ökológiai problémakörökről folytatott beszélgetést. Megtekintettük az l. Sz. Lendvai KT és a Gyertyánosi KT helyiségeit és környékét. A gyerekek Katalinič urat meglepték az óvodánk ökohimnuszával.

Dane Katalinič úr az általános benyomásait megfogalmazva egyebek között leírta, hogy »a Lendvai Óvoda az Ökoiskola hálózat példás óvodái közé tartozik, a pedagógiai jó gyakorlat megvalósítója.«

Za popolno delovanje in lažjo uporabniško izkušnjo na tem spletnem mestu uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.