Naš vrtec je eko vrtec / A mi óvodánk öko óvoda

NAŠ VRTEC JE EKO VRTEC
                     A MI ÓVODÁNK ÖKO ÓVODA

logo                                  eko-sola

Vrtec Lendava že več let sodeluje v programu Ekošola. Strokovne delavke skupaj z otroki uspešno izvajamo dejavnosti s področja ekologije, zato je naš vrtec dobitnik ZELENE ZASTAVE.
A Lendvai Óvoda már éveken keresztül közreműködik az Ökoiskola programban. Az óvodánkban az ökológiát folyamotosson fejlesztjük a napi tevékenységeknél. Ennek alapján az óvodánk kiérdemelte az öko zászlót.

Tudi v letošnjem šolskem letu 2013/2014 v vrtcu Lendava nadaljujemo z izvajanjem programa, ki deluje v okviru Društva DOVES – FEE Slovenia.

V programu sodeluje vseh šest enot, 12 oddelkov, 178 otrok in 23 strokovnih delavk.
Program koordinira strokovna delavka Jasmina Ftičar.
A programban közreműködik hat egység 12 tagozattal, 178 gyermek és 23 szokdolgozó.
A program vezetője Jasmina Ftičar óvónő.

EKOAKCIJSKI NAČRT 2013/2014 AZ ÖKO PROGRAM TERVE A 2013/2014-ES TANÉVRE

GALERIJA - FOTÓGALÉRIA