Tel: 02 578 86 70
Fax: 02 578 86 71

PROGRAM ZDRAVJE V VRTCU – EGÉSZSÉG AZ ÓVODÁBAN

Vrtec Lendava – Lendvai óvoda je vključen v program Zdravje v vrtcu. Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven njega. Ker se tudi mi zavedamo, da ima prehrana otroka v predšolskem obdobju pomemben vpliv na zdravje, in da je otrok v tem času popolnoma odvisen od nas odraslih, ki skrbimo zanj in oblikujemo njihovo prihodnost, smo otrokom omogočili različne izkušnje s prehrano. V prilogah si lahko ogledate nekaj dejavnosti, ki smo jih tekom šolskega leta 2017/18 izvajali v našem vrtcu.

A Lendvai Óvoda az "Egészség az óvodában" programban szerepelt. A program elősegíti az egészséget és irányítja az egészség megőrzésére és megerősítésére irányuló tevékenységeket az óvoda környezetében. Tudjuk azt is, hogy a gyermek étrendje az iskola előtti időszakban jelentős hatással van az egészségre, és hogy a gyermek teljes mértékben a felnőttektől függ, akik gondozzák és alakítják jövőjüket. Ezért lehetővé tettük a gyerekeknek, hogy különböző táplálkozási tapasztalatokkal rendelkezzenek. A melléklet néhány olyan tevékenységeket tartalmaz, amelyet a 2017/18- as tanévben végeztünk el.

pdfPoročilo 1

pdfPoročilo 2

pdfPoročilo 3

pdfPoročilo 4

pdfPoročilo 5

pdfPoročilo 6

Za popolno delovanje in lažjo uporabniško izkušnjo na tem spletnem mestu uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.